Červen 2015

Kelta cup-Sedelské vápno

29. června 2015 v 12:19 Zápasy

Patnáctý ročník turnaje v malé kopané "Kelta Cup - Sedelské vápno 2015" vyhrály Roztrhtrenky z Nové Bystřice. Pátému celku okresního futsalového přeboru z minulé sezóny se zatím na letních akcích příliš nedařilo, na pažitu v Sedle si však vítězstvím spravil chuť.
"Chtěli jsme si napravit reputaci po nevydařeném startu na turnaji v Kardašově Řečici," hovořil brankář Roztrhtrenek Milan Daniel o nelichotivé desáté příčce z nedávného PP Cupu. "Nečekali jsme, že bychom v Sedle zvítězili, obzvlášť když jsme do základní skupiny dostali domácí tým," dodal gólman, jenž byl překvapen výsledkem duelu proti celku ze Sedla, nad nímž Roztrhtrenky vyhrály 5:0. "Náladu nám prvenství natolik vylepšilo, že jsme se rozhodli začít pořádat i vlastní turnaj na trávě. Možná ho stihneme ještě letos, nebo bychom ho udělali až příští rok," ještě neví Daniel, který si pochvaloval velmi kvalitní organizaci klání. Pořadatelům z FC Kelta šéfoval Jan Kandl, jemuž se šestihodinový turnaj také líbil: "Povedl se i díky dobrému počasí. Padesátka diváků udělala výbornou kulisu, dobrým nápadem bylo i rozdávání pizz namísto pohárů. Po skončení se pak uskutečnila tradiční zábava v místním restauračním zařízení."Nejlepšími hráčkami turnaje byly určeny dvě čtrnáctileté fotbalistky pražské Sparty Eliška a Kateřina, jež reprezentovaly S. Hospodu. Cenu pro nejlepšího brankáře získal Lukáš Vodička (H. Pěna). Zápasy řídil sudí Miroslav Náprava z N. Bystřice.
Konečné pořadí: 1. FK Roztrhtrenky N. Bystřice, 2. Čtvrťáci N. Bystřice, 3. Horní Pěna, 4. Budošovci N. Bystřice, 5. Sedelská Hospoda Sedlo, 6. Omladina Číměř.

Kop Vysočina

23. června 2015 v 16:24 | Fík |  Zápasy
dne 27.července se koná na hřišti v Hořepníku již 18.ročník turnaje v malé kopané ve sk nas čeka Fc litrpůl Brtnice, Sokol Hořepník, Wizards Pelhřimov

Do Nedělních vyřazovacích boju se postoupilo z 2.místa díky remíze s domácím Hořepníkem 0:0, jediná prohra byla s Wizard Pelhřimov 1:3 ,za které chytal matador a pořadatel Srďa. Hralo se 2x15 minut a sestava:Saša-Kendy,Bílek,Ady,Kubajs,Kody,Havlis toho měla plné zuby,v neděli již tradičně skončilo učinkování v osmifinálové skupině,tak snad za rok ve zdraví, že Jéno-bolavá záda Smějící se