Červenec 2012

Kelta

25. července 2012 v 9:35 Zápasy
FUTSAL FIFA - Kelta Sedlo s téměř stoprocentní jistotou končí v divizi
V roce 1998 vznikl v Sedle futsalový klub s názvem FC Kelta, po šestiletém působení v soutěžích na okresní úrovni se rozhodl jít výše a přihlásil se do Jihočeské divize. Stal se jedním z tahounů tohoto sálového sportu na jihu Čech, neodmyslitelně náležejícím k divizní společnosti. Před sezónou 2012/2013 to ovšem vypadá na konec působnosti týmu FC Kelta v jihočeské nejvyšší soutěži. Klub, jenž loni skončil celkově pátý, má duši skrytu ve vůdčí osobnosti, kterouž je Jan Kandl, jenž v krátkém rozhovoru víceméně divizní konec Kelty potvrdil.
Ve středu 15. srpna je uzávěrka přihlášek do divize, podáte ji?
"Nechci malovat čerta na zeď, ale Kelta v divizi téměř jistě končí. Bylo by to na dlouhé vyprávění, těch důvodů je víc, ale tím hlavním jsou finance. Je to tak, že chod klubu z velké části zajišťujeme vlastními prostředky s Petrem Kodadou, avšak takhle to nejde dělat do nekonečna. Příspěvky od hráčů jsou minimální a sponzor se hledá těžko. Navíc to vypadá, že Petra pracovní povinnosti odvedou mimo jižní Čechy, takže by vše zůstalo na mně. Tak to prostě dál vést nejde."
Dala by se nějak zvrátit situace ohledně divize?
"Do půlky srpna je relativně ještě dost času, ale nevím, co by se muselo stát. Například útočník Aleš Veverka slíbil, že sežene dva tisíce. Pokud by stejně zafungovalo nejmíň deset dalších hráčů, tak bychom byli v pohodě. To asi reálné není, takže nyní zbývá jen divizi čestně opustit a hlavně si na působení v ní zachovat ty nejlepší vzpomínky."
Co tedy bude s Keltou dál?
"Nejprve bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří kdy za nás v divizi nastoupili a popřát, ať se jim nadále daří. Chtěl bych značku futsalového týmu Kelta udržet v činnosti co nejdéle, dokud to půjde. Variant další působnosti je více, například starty pod naším názvem v turnajích, nevylučuji ani start v okresní C.K. lize. Uvidíme, co přinese čas, zatím nechci předjímat."

divize????

21. července 2012 v 9:58 | Fík |  Zápasy

Konec Kelty na futsalových hřištích???

Přišla přihláška na další ročník jč.divize futsalu FIFA,ale s největší pravděpodobnostní se již do dalšího ročníku nepřihlásíme,duvod je jasný-finance.Sponzor se ,,sám" nenajde a platit to neustále ze své kapsy nikoho nebaví ( Bíbr se nabídl,že by dal 2000,- kč,takových deset a je pohoda Smějící se ). Do 15.8. je možnost zaslat přihlášku,kdyby ste někdo veděl o nějaké možnosti sem sní.Tak hlavně ať zustanou ty nejlepší vzpomínky a Všem se daří.

Kelta cup-Sedelské vápno

5. července 2012 v 10:34 | Fík |  Zápasy

Kelta cup-Sedelské vápno

dne:28.7.2012
konečné pořadí
1.Udolí hladu H.Králové
2.Sedelská hospoda
3.R.U.Rozmetadlo Příbraz
4.bratři z N.Bystřice
5.Sk Hraďištko
6.nonstop Nábřeží JH
Finále:
H.Králové -Sedelská 1:1 pen.4:2
o 3.místo:
Rozmetadlo-bratři z Nb pen.3:2
o 5.místo:
Hraďíštko-nonstop Jh 4:0
rozhodčí:M.Náprava
učast přislíbil i Řepa