10. března 2012 v 18:10 | Fík+Kody |  Zápasy
goly:Mihy 2,Beny,Fyty,Havlis,Bíbr
sestava:Zomb-Jéňa,Bíbr,Beny,Pepča,Kovík,Kody,Mihy,Fyty,Havlis
žk:Pepča,Havlis
diváci:25

Do odvety nemohli nastoupit některé opory, ale i tak se poprvé v sezoně sešlo devět hráču do pole. Hosté sice přijeli jen s jedním hráčem na střídání, ale byli na zápas výborně připraveni. Kelta se od počátku pustila do dobívání Písecké branky a od 8 do 14 minuty se dokázalo čtyřikrát prosadit a s postupem to vypadalo nadějně. Jenže pak se hostům podařilo štastně snížit a jako by domácím stuhly nohy a do poločasu bylo vyrovnáno.....
Ve druhém poločase vrátil vedení Sedlu Bíbr.Ale pak přišla zbytečná chyba a Písek vyrovnal,Kelta tak k postupu potřebovala vstřelit tři branky a neinkasovat. To se nepodařilo a hosté se ujali vedení 5:6 , snaha domácím nechyběla, ale lehkost z prvních 15 minut byla ta tam a již se podařilo jen v poslední minutě vyrovnat.Sezona se hodnotí celkem kladně, až na dvě vysoké porážky doma a finanční svízel, do dalšího ročník se již pravděpodobně Fc Kelta nepřihlásí ( z finančních důvodú ). Chtěli bychom poděkovat hráčům, fanouškům, správcové haly a obecnímu uřadu Číměř.

1.čtvrtfinále

5. března 2012 v 12:20 | Fík+Jéňa |  Zápasy
M.S.Písek-Fc Kelta 6:4 (2:2)
goly:Bíbr 2,Max 2
sestava:Zomb-Jéňa,Cyprouš,Bíbr,Kovík,Mihy,Fyty,Maxík

Před zápasem se podařilo dát do pole pouze sedm hráču a vzhledem ke kvalitě soupeře, byl prvořadý úkol dovézt do odvety výsledek, se kterým by se dalo v odvetě bojovat o postup do semifinále.Po vcelku vyrovnané první půli,se domácí ve druhém poločase pokusili hrát zbytek zápasu bez brankáře a rozhodnout celé čtvrtfinále již v domácí hale.Díky velké bojovnosti a nasazení všech hráču, dovezla Kelta nadějný výsledek do odvety a škoda, že Bíbr neskompletoval hattrick, pochvalu zasloužý celé mužstvo hlavně Zomb a Cyprouš. V pátek 9.3. od 20.30 hod odveta.