Fc Kelta-Absolutteam 1:4 (1:1)
gol:Fyty
sestava:Zomb-Jéňa,Křeček,Bíbr,Beny,Havlis,Fyty,Karak,Pepa
diváci:15

Sedlo se ujalo sice vedení, ale velmi dobře hrající hoste do poločasu vyrovnali.Hned po přestávce se Kelta zapoměla v šatně a nechala Absolut odskočit na 1:3 a pak začalo marné dobívaní hostující branky. Domácí bojovali,stříleli, ale výsledek upravili již pouze Budějovičtí hráči, jejich nejlepším hráčem byl golman.....snad se nám ve čtvrtfinále podaří postoupit, pravděpodobně přes Písek.

Kajmani

12. února 2012 v 17:41 | Fík |  Zápasy
Kajmani ČB-Fc Kelta 0:5 kontumačně
V den zápasu domácí zjistili,že se nedají dohromady,3 body nam spadly do klína,kdo ví jaká by jela sestava..... V pátek 17.2. boj o 3.příčku s Absolutem

žk:Křeček,Beny
Sedlo dokázalo ve 3.zápase v řadě doma vyhrát a pojistilo si postavení na špici tabulky,hosté bojující o postup do playoff,ale byli nepříjemným soupeřem,ani za stavu 5:2 pro Keltu nic nevzdali a když 4.minuty před koncem snížili na 5:6 mohl zápas dopadnout jak koliv,ale Kelta si výsledek zkušeně pohlídala a zaslouženě vyhrála.Hosty nejvíce zlobil J.Havel,který neproměnil pokutový kop a M.Feytl.Po zranění se do sestavy vrátil David Fruhauf.Další zápas v Budějovicích s poslednímy Kajmany.Byl to již pátý zápas co Kelta vyhrála o jednu branku Mrkající