31. ledna 2012 v 11:35 | Fik |  Zápasy
Sistemo Volfířov-Fc Kelta 8:5 (2:2)
goly:Kody 2,Havlis 2,Jéňa
sestava:Zomb-Jéňa,Robert,Bíbr,Havlis,Fyty,Kody

Domácí začali v silné sestavě,narozdíl od Sedla,opět bez Hradeckých,poprvé Robo a po dlouhé době Bíbr (čerstvý tatínek ),náporem, když se Kelta začala taky osmělovat,tak si neštatně Kody poslal míč do vlastní branky,Volfířov pak za chvíli potrestal špatnou rozehravku hostu a vedl 2:0,pak Kody dvakrat po pěkných akcích do poločasu vyrovnal.
Začatek druheho poločasu stejný jako první, ale domácí své šance proměnili 5:2. Havlis snížil a Kody neproměnil šance,pak se Sedlo dopustil několika chyb a 8.minut před koncem 8:3 to vypadalo na debakl. Kelta si vzala oddechový čas a opět se začala soustředit na dobrou defenzivu a brejky a výsledek vzhledem k síle soupeře upravila na přijatelných 8:5 pro domácí,kteří v pěkném a rychlém zápase zaslouženě vyhráli,ale být v lepší sestavě asi by výsledek byl vyrovnanější. Všichni zaslouží pochvalu za velkou bojovnost,škoda chyb. V pá od 20.30 doma s Pacovem.

Tobiášek

31. ledna 2012 v 10:33 | Fik |  Soukromí hráčů
Dne 27.1.2012 se Alešovi Veverkovi a Petře Švejdové narodilo druhé miminko klouček Tobiáš Veverka važil 2800g gratulujeme.Smějící se

Viktoria

20. ledna 2012 v 21:56 | Fík+Jéňa |  Zápasy
Fc Kelta-Viktoria ČB 9:3 (3:3)
goly:Havlis 2,Beny 2,Křeček 2,Kody,Fyty,Zomb
sestava:Zomb-Skot,Beny,Křeček,Fyty,Havlis,Kody
žk:Fyty,Havlis,Skot

V tvrdě hraném zápase byl velkou postavou zápasu golman Jan Urban,v 1.poločase Keltu velmi podržel,protože domácí se hrnuli příliš do utoku a zapomínali na zadní vrátka. Druhý poločas i přes jasný průběh byl dost nervozní,ale Sedlo proměnilo své šance narozdíl od Viktorie a připsalo si duležité vítězství,branku zaznamenal i J.Urban z 10 metrového kopu.další zápas 30.1.v Dačicích s Volfířovem,velká hala chtělo by to dost hráču.

Tex-Color

17. ledna 2012 v 8:42 | Fik |  Zápasy
Fc Tex-Color-Fc Kelta 6:2 (2:2)
goly:Kody 2
sestava:Zomb-Skot,Jéňa,Kody,Fyty,Havlis
žk:Havlis

Sedlo odjelo na hřiště prvního celku pouze s jedním hráčem na střídání a po výsledku z 1.vzajemného zápasu to vypadalo na zlý výsledek.Kelta v prvním poločase díky Kodymu vyrovnala domácí náskok na 2:2,ale na začátku druhé půle se behěm 2.minut Tex-Color dvakrát trefil do Sedelské branky a o zápase bylo rozhodnuto,Kelta bojovala až do konce,ale síly hodně ubývaly a domácí v posledních minutách zápasu svuj náskok ještě navýšili na konečných 6:2,hatrickem se blýskl bývalý Kelťák Hači Plačící v pátek v NB od 20.30 dŮležitý zápas s Viktirií ČB.

Grafiko Tá

12. ledna 2012 v 9:00 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Grafiko Tá B 4:3 (2:1)
goly:Jéňa 2,Max,Fyty
sestava:Zomb-Skot,Jéňa,Max,Fyty,Havlis
diváci:15

V dohravce se Sedlo muselo obejít bez spousty hráču,ale i tak nad posledním celkem tabulky zvítězilo nejtěsnějším rozdílem a v tabulce se posunulo na 4.pozici.Střelecky se proti Táborskému mužstvu dařilo Jéňovi. V dalším kole v pondělí na Hlubokou proti prvnímu Tex-Coloru po futsalově naročném víkendu by to chtělo aspoň v 8 lidech do pole.

žk:Havlis

Sedlu se v 1.poločase dařilo držet domácí na distanc a v pohodě vedlo 3:0, bohužel hned v 1.minutě se zranil ve svém prvním zápase Kendy-koleno. Ve druhe půli začaly hráčum ubývat sily, po odehraní zápasú v JHFl a domácí otočili na 4:3.V posledních 2.minutách se Kelta odhodlala hrát powerplay a 3.vteřiny před koncem zaslouženě vyrovnal J.Kandl. pochvalu za bojovnost zaslouží celý team, v utoku se dařilo Havlisovi a Křečkovi. Byla znat i absence Hradeckých fotbalistů-turnaj v JH. Ve středu 11.1. od 20 hod v Nb dohravka opět s béčkem Grafika.