26. listopadu 2011 v 21:12 | Fík+Kody |  Zápasy
Fc Kelta-M.S.Písek 11:10 (3:6)
sestava:Vlčák-Jéňa,Skot,Císi,Beny,Max,kody,Mihy
goly:Beny 4,Kody 2,Mihy 2,Max 2,Císi
divái:25

V napínavém zápase, který Sedlo ve své historii asi nesehrálo, se musel početné skupině fanoušků líbit, hrálo se nahoru-dolů bez obran, chtěli bychom ji poděkovat za podporu i za velmi nepříznivého stavu Překvapený. Do začatku lépe vstoupili mladí a velice běhaví hosté z Písku 1:3, Kelta vyrovnala, ale pak si nechala vsítit 5 branek do své sítě a vypadalo to na prohru. Ale skvělí fans domácí podpořili a dohnali je ke zvýšení obrátek a k vyrovnání na 9:9. 3 minuty před koncem znovu hosté vstřelili branku a již se zdálo, že se Kelta s úderu nevzpamatuje, ale opak byl pravdou a domácí zápas otočili Usmívající se , v poslední minutě ještě musel Luďa zatahnout za zachranou brzdu, ale sudí pokutový kop ke zlosti hostů neodpískal....Před zapasem to vypadalo,že se ani nesejdem, naštěstí jsou 3 body doma a další pátek 2.12. od 20.30 hostíme Grafiko Tá B,který je bod před námi, zveme fanoušky na další bitvu se štastným koncem pro Keltu Smějící se. ještě jednou díky fanouškům. Kody odehrál 99 zapas v divizi a vstřeli již 99 branek,tak snad příští pátek to zakulatí Usmívající se na 100.

Absolut

14. listopadu 2011 v 11:13 | Fík+Jéňa |  Zápasy
Absolutteam-Fc Kelta 3:1 (2:1)
gol:Skot
sestava:Vlčák-Skot,Císi,Jéňa,Kody,Max,Křeček,Beny

V pěkném zápase kde byly ozdobou golmani,za Sedlo poprvé Vlčák, byl asi zlomový moment,že nastoupil za domácí Hrbáč,Kelta při jeho pobytu na hišti,musela více davat pozor na defenzivu. První zapas v sezoně taky odehrál Císi a Jeňa(100zápas v divizi)-zazdil tutovku Smějící se. Ke zraněnému Karakovi přibyl Fyty a ostatní,byly po dokopné indisponováni....Další zápas doma (3x za sebou) 25.11. s M.S.Písek by bylo fajn vyhrát,ať nám neutečou soupeři v tabulce.

Kajmani

4. listopadu 2011 v 21:52 Zápasy
Fc Kelta-Kajmani ČB 9:6 (4:4)
goly:Fyty 3,Křeček 3,Kody,Skot,Havlis
sestava:Saša-Pepa,Skot,Křeček,Fyty,Kody,Havlis
diváci:10

Po 1.vyrovnané půli domácí po přestavce spřesnili hru a první vítězství v sezoně bylo doma :-),zasloužená výhra v pěkném zápase."Bylo to pěkné utkání, ve druhém poločase jsme byli lepší. Vyhráli jsme zaslouženě, konečně máme nějaké body," oddychl si útočník Kelty, čerstvý třicátník Petr Kodada.