23. února 2011 v 22:42 | Fík+Jéňa |  Zápasy
Palma Písek-Fc Kelta 4:7 (1:4)
goly:Karak 3,Beny 2,Křeček,Kovík
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Kovík,Křeček,Karak,Beny
žk:Křeček
Sedlo si vytvořilo rozhodující náskok již v 1.poločase a to se ukázalo jako rozhodující,druhá půle byla ve znamení tlaku Píseckého mužstva. Letos se poprvé v sezoně objevil na palubovce Kovík,původně náhrada za Sašu,ještě že mohl nastoupit a hned vstřelil branku,škoda žk Křečka,ale tři body jsou rozhodující,ale zas na zápas ven jelo malo lidí!!! V playoff (Naděje,Absolutteam ) bude 1.zápas rozhodující!!
4.3. v Nb souboj o 3.místo s Marnou snahou Písek od 20.30 a pak už playoff!!!!!(Absoluteam nebo Naděje)

Viktoria ČB

20. února 2011 v 22:15 Zápasy
Fc Kelta-Viktoria ČB  6:3  (2:1)
goly:Skot 2,Křeček,Havlis,Císi,Kody
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Beny,Císi,Kody,Havlis,Mihy,Karak,Křeček
diváci:12

Domácí potvrdili roli favorita i když hosté podali houževnatý výkon.V domácím dresu se premierově trefil Křeček  ve středu 23.2. v Písku s Palmou od 20.30 hod.

Absoluteam

17. února 2011 v 8:41 Zápasy
Absolut-FC Kelta 7:3 (5:1)
goly:Jéňa,Skot,Karak
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Beny,Kendy,Havlis,Karak
žk:Skot
 Vzájemné zápasy těchto dvou soupeřů bývají bohaté na góly, například na podzim jich v N. Bystřici padlo patnáct při výhře Kelty 8:7. Také nyní se očekávala přestřelka, bohužel však střeleckou mušku měli mnohem přesněji seřízenou domácí. Skóre otevřel v 8. minutě Michal Mašát a odstartoval kanonýrskou desetiminutovku Absolutu, který v tomto časovém úseku vytáhl své vedení až na 5:0. Sedlu se podařilo snížit až v předposlední minutě první půle Janem Kandlem. V úvodu druhého poločasu se za hosty trefil Luděk Kuchař a na chvíli se zdálo, že by se Kelta mohla pokusit o zvrat. Její snahu ovšem ve 35. min. překazil znovu Mašát, vstřelil šestý gól domácích a poté už se zápas jen dohrával z jakési povinnosti.

další zápas v pátek 18.2. v NB s Viktorií ČB.

diváci:20

Hosté po chybách Kelty vedli již 2:0 ,ale domácím se do přestávky čtyřmi zásahy podařilo dokonale výsledek otočili,ve druhém poločase se Čekanice snažila výsledek zvrátit,ale stačila pouze v dramatickém a vyrovnaném zápase snížit i přes velké šance,při domácích stálo i štěstí,pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost,v dalším kole 14.2. v S.Vrbném od 20 hod s Absoluteamem,snad bude hojná učast vzhledem k velké hale a kvalita