30. ledna 2011 v 17:50 | Fík+Grafiko |  Zápasy
Grafiko Tábor-Fc Kelta 5:0    (3:0)
sestava:Saša-Skot,Max,Kendy,Beny,Kody,Karak,Mihy,Křeček
žk:Karak
Domácí položili základ svého úspěchu již v prvním poločase, kdy si vytvořili tříbrankový náskok, který po změně stran bezpečně kontrolovali. Asi klíčový moment celého utkání se odehrál tři minuty před koncem prvního poločasu. Hosté za stavu 2:0 kopali dlouhou penaltu za pět akumulovaných faulů, jenže tvrdá střela se odrazila od břevna zpět do hry a hned z protiútoku zvýšil Prokeš na 3:0.
Po přestávce nezbývalo hostům nic jiného, než začít hrát přeci jen o něco aktivněji, pokud chtěli pomýšlet na lepší výsledek. Jenže ani zvýšená aktivita ke gólu nevedla. Buď naráželi na výborného Hovorku v bráně a nebo jim ve dvou případech zhatila radost branková konstrukce. A tak v závěru opět udeřili hráči Grafika a Chrt s Prokešem zaokrouhlili výsledek na konečných 5:0.
V dalším kole hostíme 4.2. v Nb Naději Čekanici od 20.30 hod tabulka se začíná vyrovnávat!

diváci:15

Domácím se z různých důvodů nepodařilo sejít v kompletní sestavě,na rozdíl od hostů a to byl asi hlavní důvod že body si odvezl Tex-Color do Budějovic.
Sedlo vedlo v prvním poločase dlouho 1:0 a bylo i o malinko lepším mužstvem,ale hosté pár vteřinek před přestávkou srovnali.
Ve druhé půli Kelta odskočila již na 3:1,ale hosté štastnými trefami výsledek otočili a vítězství proti vyšťaveným Kelťákům udrželi a upevnili si 1.místo v tabulce, teď 29.1. od 18 hod v Sezimáku boj o 2.místo s Grafikem,ale ze spoda se již dotahují  ostatní teamy!!!!Chtělo by se sejít v silné a početné sestavě (přes den je C.K.liga  )

Kajmani

11. ledna 2011 v 12:25 | Fík+Jéňa |  Zápasy
Kajmani ČB-FC Kelta  4:5   (2:0)
goly:Havlis,Max,Skot,Ady,Jéňa
sestava:Saša-Skot,Max,Jéňa,Ady,Kody,Havlis

Domácí byli v 1.poločase o něco lepší a vedli  2:0,za Sedlo měli nejvíce šancí Maxík s Havlisem  , na začátku 2.půle Kajmani zvýšili na 3:0,ale pak během 5.minut Kelta otočila na 4:3,během dalších 2.minut domácí vyrovnali a tak se začínalo od začátku,dlouho nikdo nemohl strhnout vedení na svou stranu až kápo Jéňa v 48.minutě rozhodl že 3 body jedou do Sedla,již v pátek 14.1.v Bystřické hale od 20.30 hod se Kelta utká s vedoucím Tex-Color ČB ( Remal ).