27. listopadu 2010 v 4:36 | Fík |  Zápasy
goly:Havlis 4,Max 2,Skot,Pepa
sestava:Saša-Pepa,Max,Skot,Kody,Mihy,Havlis
žk:Skot
diváci:30

Domácím před zápasem vypadl ze sestavy kvůli zranění Císi a omluvil se Jéňa a hosté na svém webu slibovali silnou sestavu tak to s výsledkem vypadalo zle. Sedlo v pruběhu zápasu vedlo již 7:4, ale hosté z Budějovic stačili vyrovnat a když to vypadalo na dělbu bodú, vzal na sebe v poslední minutě zodpovědnost Pepa Chuda strhl vítězství na stranu Kelty a posunul Sedlo v tabulce na medailové pozice,další zápas se hraje v neděli 5.12. na hřišti Viktorie ČB v S. Vrbném od 17.30, termín se kryje s 1.kolem JHFL, tak by bylo dobré jet v plném počtu  podrobnější komentář určitě bude na webu Absolutu

Naděje

21. listopadu 2010 v 19:34 | Fík+Jéňa |  Zápasy
Naděje Čekanice-FC Kelta 6:1 (2:1)
gol:Karak
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Bavor,Křeček,Havlis,Karak

Na zápas se z ruzných důvodú omluvilo několik hráčů , ale i tak sestava vypadala dobře a když se Sedlo ujalo vedení nevypadalo to na tak vysokou porážku , jenže pak se nepodařilo skore navýšit tak domácí do půle výsledek otočili . Na začátku 2.poločasu zvýšili na 3:1 , zranil se Jéňa a bylo po nadějích na bodový zisk :-(  V pátek 26.11. doma hostíme Budějovický Absolutteam , který se chystá si odvézt body domú ,snad se sejdem a zustanou body v Bystřici :-) kapitán Jéňa odehraje 90-tý zápas v divizi

K-Pedros

13. listopadu 2010 v 8:27 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-K-Pedros Tá  5:3 (4:1)
goly:Havlis 3,Kody,Skot
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Pepa,Max,Kody,Mihy,Havlis,Kendy,Křeček
diváci:15

Po opatrném začátku, nezachitil ještě loňský učastník 2.ligy futsalu K-Pedros nástup Kelty a rychle prohrával 4:0, do poločasu stačil snížit o jednu branku, ale více nestihl. Ve 2.poločase se Tábor nadechl k velkému náporu, ale takticky hrající Sedlo se skvělým REŠLÍKEM v brance i ze štěstím tlaku hostů odolalo a výsledek zaslouženě ubránilo, již v 10 minutě 2.půle měla KELTA 5 aku faulů!! Sama měla výhodu 9-ti m kopu jednou, ale ten neproměnila :-) další zápas je v S.Ustí 20.11. s Nadějí Čekanice od 18.00 hod.