28. října 2010 v 7:45 | Fík |  Zápasy
Remal ČB-FC Kelta 7:8 (3:3)
góly:Skot 4,Kody 2,Max,Kendy
sestava:Saša-Jéňa,Skot,Max,Kendy,Kody,Havlis

Proti obhájci loňského ročníku, se Sedlo nesešlo v optimální sestavě, ale ve velké formě , domácí se ujali ve 13. minutě vedení 1:0, do 16.minuty byl stav 2:2, poločas skončil vyrovnaným stavem 3:3. Do druhé půle Remal vletěl na hosty a nastřádal si náskok 6:3, to vypadalo zle!! Ale pak Kelta začala pomalu snižovat a ve 49. a 50. minutě výsledek úplně otočila díky brankám L.Kuchaře a vezla si domů překvapivé vítězství 8:7 . Ve 3. kole má Kelta volno, další zápas sehraje 12.11. v N.Bystřici s K-Pedros Tábor, který loni smolně sestoupil z 2.ligy.

goly:Mihy 3,Kody 2, Maxík, Havlis
sestava:Saša-Skot,Pepa,Maxík,Kody,Mihy,Havlis,Křeček :-)
diváci:15

V dramatickém 1.zápase sezony se Sedlo ujalo vedení 1:0 a 3:1 , ale Kajmani vždy vyrovnali. Ve 2.půli , ale již na 4 gol ve své síti od J.Havla už nestačili zreagovat a Kelta postupně z brejků výsledek navýšila až na 7:3 a zaslouženě si připsala první body do tabulky.V letošní sezoně došlo ke zmeně v tom , že do playoff postoupí prvních šest mužstev a  1. a 2. jsou nasazeni rovnou do semifinále.