Naděje Čekanice-Fc Kelta 4:2 (1:2)
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Max,Kendy,Beny,Náci,Bavor
žk:Skot,Náci
diváci:20

Na zápas se kvůli zranění omluvil Císi a Kody,naopak někteří se omlouvali s plzní v ruce těsně před odjezdem .Sedlo vedlo 2:0,ale domácí do poločasu snížili, v 1.půli se zranil kapitán Jéňa (výron ), 8.minut před koncem Naděje vyrovnala,Kelta zaryskovala a odvolala golmana,ale bohužel k postupu to nevedlo a 2x inkasovala,3.místo je uspěch,ale k postupu do finále nebylo daleko.

diváci 40

Čekanice takticky zahustila svojí polovinu hřiště a vyrážela do smrtících brejků. V 6.minutě byl stav 1:1,ale když hosté odskočili na 1:4 už to nevypadalo příliš dobře. Jenže Kelťáci bojovností snížili na 3:4 a pak v posledních minutách hezkého zápasu stačili díky Benymu srovnat na 5:5.V odvetě v Sezimoustecké hale, která je větší než v Bystřici (některým utočníkům by to mohlo více vyhovovat) se pokusí Sedlo o historický pokus postupu do finále.

diváci: 30

Domácí v kompletní sestavě - hosté bez hráče na střídaní. Začátek sice hosté nezačali zle a měli více příležitostí, ale golmana Rešla nepřekonali a v 7. minutě nejlepší střelec Kelty Havel načal jejich loučení s letošní sezonou. Pak se trefil nejlepší hráč na hřišti Michal. Písek využil zaváhání Sedla na snížení na 1:2, ale po ukázkových narážečkách do poločasu Maxa a Chuda navýšili na 4:1.
Ve 2. poločase byla jen otázka jak domácí přistoupí ke zbytku zápasu a hostům vystačí síly. Hned po 2.minutách Mládek zvýšil a domácí začali hrát pro zmrzlé diváky, toho ještě využil Průcha na vstřelení branky pro svůj tým, pak po rohu Mládka se trefil Michal a v posledních deseti minutách, kdy už domácí příliš kombinovali, úřadoval Havel, když nejprve nahrál Kuchařovi na branku a v samotném závěru ještě dvě přidal. Postup Kelty zasloužený, hosté předvedli houževnatý výkon.