Marná snaha Písek-Fc Kelta 6:5 (2:2)
goly:Skot 2,Kody 2,Maxík
sestava:Saša-Jéňa,Skot,Maxík,Kody,Kendy
žk:Maxík

Sedlo v malém počtu vedlo v 1.půli 2:1,ale domácím se podařilo ve druhé časti zapasu otočit na 5:2 a s Keltou to vypadalo nedobře,jenže velkou bojovností a vůlí se podařilo během 4.minut vyrovnat 5:5,domácí nakonec 3.minuty před koncem strhli vedení na svou stranu.V odvetě se snad sejdeme komplet a pokuíme se postoupit.

Kajmani

20. února 2010 v 7:22 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Kajmani ČB 8:3 (2:0)
goly:Havlis 3,Skot,MaxíkKendy,Kody,Jéňa
sestava:Saša-Skot,Pepa,Max,Jéňa,Kody,Havlis,Kendy,Beny
diváci:25

V bojovném zápase domácí potvrdili roli favorita a splnili si cíl vyhnout se v playoff Budějovickému Absolutu ( zda to bude výhoda se ukáže ).Kelta dovolila hostům snížit za stavu 5:0 na 5:2,ale výhru si v klidu uhlídala a v tabulce skončila na pěkném 3.místě.
Ve čtvrtfinále na 2.zapasy hrajeme s Marnou snahou Písek,začínáme u nich ve st 24.2.od 20.00 hod v hale U výstaviště,odveta v NB 5.3. od 20.30 hod,zkusete být na oba zápasy a rozhodnout již v Písku

sestava:Saša-Max,Skot,Pepča,Jéňa,Kendy,Havlis,Mihy,Bíbr

V stup do zápasu vyšel domácím nadočekávaně a v 10.minutě vedli 4:0 -pozdní příjezd!!! Ale hráči Sedla zápas nevzdali a do poločasu snížili na jednogolový rozdíl pro Písek.
Tradičně ve 2.půli se Kelta zvedla a zápas otočila ve svůj prospěch na 9:7,ale rozhodlo jse až v posledních 2.minutách,kdy se po oddechovém čase přeskupila sestava a domácí byli bezradní,v ůtočném zápase se střelecky dařilo J.Havlovi-hattrick .
V tabulce skončíme nejhůře na 4.místě tak ve čtvrtfinále zahájíme na hřišti soupeře a odveta o týden později doma,poslední zápas zakl.skupiny 19.2.v NB od 20.30 hod Viktoria ČB.

Palma

6. února 2010 v 21:45 Zápasy
Fc Kelta-Palma Písek 6:5 (3:2)
goly:Skot 4,Bíbr,Mihy
sestava:Saša-Jéňa,Pepa,Císi,Skot,Mihy,Havlis,Bíbr,Kendy,Max
diváci:25

Sedlo nejspíš svého soupeře trochu podcenilo a dopustilo se několika chyb které houževnatý soupeř dokázal potrestat a ve druhé půli otočil stav na 5:4,tento výsledek svítil na časomíře ještě 6 minut před koncem.
Kelta,ale svou vůlí povítězství výsledek otočilo 2 minuty před koncem golem Mihyka na 6:5. Ve středu se hraje ze sousedem v tabulce M.S.Písek (5.místo) na jejich hřišti U výstaviště od 20 hod,doma jsme vyhráli 9:4.