31. ledna 2010 v 21:49 | Fík |  Zápasy
Naděje Čekanice-Fc Kelta 3:2 (2:2)
goly:Kody,Skot
sestava:Saša-Pepa,Jéňa,Skot,Max,Kody,Mihy,Havlis

Kelťáci měli v nohách již dva zápasy 1.jhfl,ale v zápase vedli 1:0 a 2:1,škoda že se nepodařilo v pěkném zápase dosahnout na bod.V pátek 5.2. doma hostíme Palmu Písek.

Remal

24. ledna 2010 v 10:48 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Fc Remal ČB 10:4 (5:3)
goly:Skot 3,Havlis 2,Mihy 2,Kody 2,Pepa
sestava:Saša-Skot,Pepa,Náci,Kody,Max,Mihy,Havlis
diváci:30

Hosté přijeli jako vedoucí celek divize B a moc nepočítali že by odjeli bez bodového zisku,Sedlu chyběl zraněný Bavor a v práci Císi což s defenzivou nevypadalo dobře,ale trojice Pepča,Náci a Skot a hlavně v bráně Saša si vedla velmi dobře a celkově mužstvo sehralo jeden z nejlepších zápasů v sezoně.
Hoste vedli 2:1 a 3:2 ale Kelta ještě v poločase stav otočila a ve 2.půli už kralovala na hřišti,hru domácích ocenil i bývalý Kelt Hači,který se proti domácím neprosadil a prý to nesl těžce ,děkujeme fanouškům za podporu-DÍKY.
Další zápas se hraje v neděli 31.1. v S.Ustí s Nadějí Čekanice (koliduje to s JHFL) tak by bylo dobrý sejít se v dobré sestavě a počtu !

Kajmani ČB

13. ledna 2010 v 9:02 | Fík |  Zápasy
Kajmani ČB-FC Kelta 6:2 (3:1)
goly:Skot,Maxík
sestava:Saša-Skot,Jéňa,Fík,Mihy,Náci,Mex,Kendy

V rychlém zápase se domácím vždy povedl vstup do obou poločasů a vstřelili vždy po dvou brankách a tím určili děj zápasu,Keltě chybělo několik opor a proti dobře hrajícím Kajmanům něměla příliš šancí na uspěch,v domácím dresu vynikal exdivizní Houška a golman,Sedlo podalo též bojovný a kvalitní výkon a když se dostalo do šance vychytal je brankář domácích

Absolutteam

8. ledna 2010 v 21:50 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Absolutteam ČB 10:6 (5:6)
goly:Bíbr 4,Císi 2,Jéňa ,Pepča,Kody,Mihy
sestava:Saša-Císi,Skot,Pepa,Jéňa,Bíbr,Kody,Mihy
diváci:25

Hosté i přes špatnou cestu k zápasu měli vynikající nástup a vedli 0:3,Keltě se podařilo vyrovnat na 3:3 ale do šaten šel Absolutteam s jednogolovým náskokem 5:6.
Po přestávce se domácím podařilo výsledek dokonale otočit a oplatit hostům porážku z prvního vzájemného zápasu a natáhnou serii bez porážky na 4 zápasy.