Prosinec 2009

Střepina cup 2009

22. prosince 2009 v 20:26 | Fík |  Zápasy

Dne 19.12. se po roční pauze v Pelhřimově konal 15.ročník Střepina cupu ve futsale,letošního ročníku se zůčastnilo 8 mužstev rozdělených do dvou skupin.Petr Kodada byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.
sestava:Kodym-Kandl,Kuchař,Adamvský,Havel,Kodada,Kubíček,Kamas.
goly:Kuchař,Kodada,Havel,Kamas
Ze sk B postoupila Kelta z 1.místa a z 2.místa GT Pellhřimov.
semifinále:Kelta-Chalupáři Pelhřimov 6:6 pen.4:3
goly:Kubíček 3,Kodada,Havel,Kandl penalty:Kubíček 2,Kandl,Havel
finále:Střepina-Kelta 3:3 pen.4:3
goly:Kuchař 2,Havel. pen.Kandl,Kodada,Kubíček
Bohužel jse nám nepodařilo získat putovní pohár,který se uděluje mužstvu,které vyhraje třikrát za sebou

Viktoria

15. prosince 2009 v 21:44 | Fík |  Zápasy
Viktoria ČB-Kelta 6:7 (3:4)
goly:Havlis 2,Bavor 2,Max 2,Kendy
sestava:Saša-Bavor,Fík,Jéňa,Kendy,Max,Havlis

Ve studené hale (snad pod nulou) jsme vedli 1:0-Bavor,ale pak jsme se moc nesoustředili 1:2,2:3,zlepšili jsme pohyb a v poločase 4:3 pro Keltu. Hned na začátku 2.půle domácí štastně vyrovnali 4:4,ale pak se projevila vyšší kvalita a po golech Maxíka,Havlise a Bavora 7:4 a zápas plně pod kontrolou,jenže díky neproměňování tutovek a dvou chyb domácí v poslední minutě snížili na 6:7.
Výhra zasloužená,ale moc velký počet ztracených míču a špatných nahrávek.
Někteří hráči by mohli včas dát vedět že nebudou,5 minut před odjezdem se těžko někdo shání!!!!

diváci:40

V 1.poločase hosté drželi s Keltou skore,jen díky chybám domácích v defenzívě a vedli 3:1,ale Sedlo do přestávky výsledek otočilo.
Ve 2.poločase domácí zpřesnili hru a obranu a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce a hosty ušetřili od 10-ti brankového přídělu jen díky neproměńování ani těch největších střeleckých nožností.

žk:Jéňa

Domácí se ujali vedení 1:0 a pak ještě 2:1,ale od té doby měla Kelta zápas plně ve své režii a zaslouženě poprvé v sezoně vyhrála, kdyř se o goly postarali až na golmana Vencu všichni , příští pátek doma hostíme M.S.Písek a snad své fanoušky také potěšíme výhrou.