28. listopadu 2009 v 8:27 | Fík |  Zápasy
FC Kelta-Fc Naděje 2:6 (2:1)
goly:Havlis,Pepa
sestava:Dráb-Jéňa,Skot,Pepa-Kody,Havlis,Maxík,Kendy
diváci:40

V 1.poločase jsme nevyužili 4 jasné šance a dali jsme tak soupeři do druhé půle naději a ten ji dokonale využil a zaslouženě výsledek otočil.

Alexandra Budošová

22. listopadu 2009 v 22:19 | Fík |  Soukromí hráčů
21.11.2009 se narodila Alexandra Budošová-gratulujeme (fakt budeme mít dámský team )

žk:Skot

V prvním poločase příliš šancí nebylo,přesto domácí díky přísnému metru rozhodčích kopali dva devítmetrové kopy (Venca chytil ), za Keltu vyrovnal Skot, na začátku druhé půle rozhodčí zapískal faul, ale domácí hráč akci dokončil střelou a rozhodčí k překvapení všech uznal gol!!! Než jsme se vzpamatovali domácí zvýšili na 3:1, pak jse Skotovi krásnou střelou podařilo snížit a na posledních 8 minut se vysunul na hrot a podařilo se nám díky Bavorovo důslednosti výsledek otočit na 4:3, bohužel jsme se v posledních vteřinách zápasu nechali přečíslit a Remal vyrovnal, vzhledem k průběhu zápasu remíza zasloužená, Remal v silné sestavě(Ždimera,Sláma,Hačka) aspirant na vítěze dle mne.
Obrana nastoupila v top sestavě(Skot,Císi,Bavor), v bráně vynikající Kovík a v ůtoku Havlis s Kendym,které doplňovali Fík s Danem.

diváci:40
Opět byl problém s golmany(v pondělí zaregistruji Sašu Rešla),zapas se rozjížděl pomaleji,ale pak jsme převzali iniciativu a získali šance,ale ty jsme bohužel neproměnili a přišel trest 0:1,Kody pak po rozehrání standartky vyrovnal.Bohužel asi 4 minuty před přestávkou hosté šťastně na 1:2.
Ve druhém poločase nám Kajmani dali lekci s produktivity a odskočili až na 1:4 a výsledek zkušeně bránili,Skot se vysunul na hrot a ani 5 aku faulů se nám nepovedlo proměnit v devítimetrový kop , o proti Absolutu lepší sestava,ale neproměňování šancí a zbytečné ztráty míčů nás stálo body,ve středu proti Remalu s bývalým Keltem Hačim,snad se sejdeme a uhrajeme nějaký bod

Absolutteam -Kelta

4. listopadu 2009 v 19:08 | Fík |  Zápasy
Absolut-Kelta 8:4 (5:1)
goly:Havlis 2,Kendy,Dan
sestava:Venca-Ady,Bíbr,Fík,Havlis,Kendy,Dan

na první zápas jsme vyrazili ve velmi prořídlé sestavě(jestli jse někomu nechce jezdit ven,ať to řekne!!!!)Bíbr hral od lednového zranění poprvé,Dan v utoku a vbraně dobře chytající Kovík,nestačili sme na domácí fyzycky a rozhodčí jim daroval dvě penalty,hlavní bylo neudělat ostudu a to se snad i povedlo ,doufám,že nadalší zapas venku se už sejdeme a uhrajeme lepší výsledek