26. února 2008 v 9:34 Zápasy
Fc Remal-Fc Kelta 9:4 (1:2)
goly:Hampl 4
sestava:Dráb,Fík,Jéňa,Hroní,Hampl,Kody,Bíbr
K odvetě čtvrtfinále jsme jely v okleštěné sestavě,zraněn:Nácar,Kuchař,Bavor v Chorvatsku,Kovík se ani neozval a Mihi se omluvil hodinu před zápasem :-(
Domácí měli od začátku více ze hry,ale Kelta hrozila z brejků,první branku dal Remal po naší hrubici(těch bylo vzápase více),ale do půle jsme otočily a několik šancí jsme zazdily:-(
Hned na začátku na nás Remal,,vlítl"a otočil,pak opět Havlík srovnal,ale pak nám začaly docházet rychle síly a domácí vytáhly skore až na 9:4.....
na to jaká byla sestava tak jsme ostudu neudělaly,hlavně dokud byly síly,škoda uvidíme co přinese další sezona,kádr by asi větších změn neměl doznat

čk:Pepa-protesty po penaltě:-(
nastoupili sme vcelku slušné sestavě,ale hned při prvním rohu se zranil Skot a do poločasu Náci,ale ten dohrál.
Začátek nám vyšel po akci Náciho zakončil Mihy,ale pak sme začaly hrát chaoticky a po jediném zaváhání Drába-jinak opět oporou,domácí srovnaly,na začátku půle rozhodčí přehlédly faul na Naciho a domácí otočily,pak po krásné křižné od Láďi Melzy srovnal,dalším klíčovým okamžikem bylo naše neůspěšné přečíslení-ztráta-faul-penalta-červená-gol,pak už nebyly síly,sice sme daly dost tyček(Hroní 3x)ale domácí si zaslouženou výhru pohlídaly a přibalily nam na cestu ještě dva fíky.
V šatně bylo smutno než nám Hači poslal radostnou zprávu že Lumos prohrál v Protivíně a my postoupily do playoff kde se střetnem opět z Remalem,pokusíme se postavit silnou sestavu a doma vyhrát,ale zahrajou si všichni kdo letos nastupoval :-)