25. ledna 2008 v 10:23 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Fc Kohouti 12:3 (3:2)
goly:Náci 3,Hampl 3,Skot 2,Kody 2,Hroní,Melzy
sestava:Dráb,Fík,Jéňa,Skot,Hroní,Kody,Hampl,Náci,Melzy
Kelta nastoupila v silné sestavě,po dlouhé době Kody a Melzy letos uplně poprvé,na začátku byla znát nesouhra a špatné přebírání hráčů a Kohouti toho dokázali plně využít a ujali se vedení 2:0,pak jsme zlepšily pohyb a obsazování hráčů a začalo dobívání branky Kohoutů,jako první se rposadil Náci,pak dopřestávky Melzy(letos premiérově) a Kody.
Od začátku 2.půle se domácí na soupeře vrhli s cílem co nejdřív si udělat náskok Náci dovršil hatrick a eště přihrál Hronímu,pak hosté snížili na 3:6 a zkusili natlakovou hru,ale Kelta odpověděla dalšímy goly do hostující sítě a výsledek se zastavil na skore 12:3 zaslouženě pro Keltu.
31.1. se rozhodne zda postupíme do playoff,pronásledovatel Lumos hraje o hodinu dříve v Protivíně a mi v ČB s Remalem

Absolutteam ČB

16. ledna 2008 v 11:24 | Fík |  Zápasy
Absolutteam-Fc Kelta 2:2(1:2)
goly:Mihy,Skot
sestava:Dráb,Jéňa,Skot,Kovík,Fík,Mihy,Bíbr,Šlamenda-Dan

Mělisme problém s 'utokem tak se tam objevil Daník a bojoval jako lev:-)stahli sme se před dobře chytajícího Drába a vyráželi do brejků-klasika,po nahrávce Skota patou zasunul Mihy a pak Skot ranou k tyči zvýšil na 2:0,domácí tlačili a pěknou ranou snížili,po přestávce ve studené hale:-( Absolut štastně vyrovnal když střelu obranců tečoval domácí utočník kolenem o obě tyče do branky:-( pak se čekal tlak domácích ale byli sme to mi co sme mohli rozhodnout(Fík,Dan,Mihy,Bíbr,Jéňa)po skvělých akcích Skota-dobře se vyspal:-),chvíli před koncem sme měli již 5 faulů tak byly obavy,ale ustáli sme to a dokonce sme se snažily utočit,braly mne nervy aby sme náhodně neinkasovaly-bod dobrej za tejden se asi rozhodna doma s Kohouty

Jamaica Protivín

14. ledna 2008 v 21:24 | Fík |  Zápasy
FC Kelta-Jamaica 4:4 (3:2)
goly:Náci 2,Hamplík 2
sestava:Dráb,Skot,Fík,Jeňa,Náci,Láďa,Hory,Hamplík

Začátek zápasu začal pro Sedlo velmi ostudně-zapoměli sme dresy a míče v Bystřici a tak pomocí p.Beránka sme zápas odehráli v rozlišovákách
celé utkaní sme vedli,i když Protivínští měli lepší pohyb,tak sme kontrolovali rychlýmy brejky první tři branky sme dali mi,ale jedna byla vlastní Hroní krasně zavěsil,i tak sme půli vyhráli 3:2.
hosté se snažili výsledek otočit a povedlo se jim po zbytečné ztrátě míče vyrovnat,aleKelta pokrasné kombinaci Skota s hamplíkem zas odskočila golem Náciho na 4:3,pak sme byli pod tlakem ale měli sme šance rozhodnout,jenže hosté v 48min.vyrovnali.......
škoda že v poslední minutě jsme nevyužili dvě velké šance:-(((,skvěle zachytal Dráb