Prosinec 2007

Střepina cup 2007

27. prosince 2007 v 19:38 | Fík |  Zápasy
26.12.2007 s v Pelhřimově uskutčnil další turnájek za ůčasti 8 mužstev rozdělených do 2skupin ve skupině B se Kelta utkala:Omega Pelhřimov 4:0
Fk Střepina Žirov 2:2
Antabus Jihlava 3:0
semifinále:GT Pelhřimov 4:0
Finále:KMK Střepina Pelhřimov 2:2 pen.3:0
sestava:Kovík(premiera v kisně vynikající)Zbyňa,Skot,Jéňa,Pepa,Migel,Kuba(den před se ženil :-) )Kody-zranil se v 1.utkání-třísla
kluci odvedli supr práci na to že většina den před tím byla na svatbě ,asi se z nás stane jen team na turnaje ta divize nam nějak nejde

hráli:Dan,Jéňa,Skot,Fík,Zbyňa,Hamplík,Mihy,Bíbr

už před zápasem to vypadalo zle,kvůli zranění nemohli nastoupit (Hači,Kovík,Hroní,Náci)a tak to zůstalo na klukách kteří o víkendu absolovali 2turnaje v Bystřici!!!!!!
první šanci jsme si vypracovali mi,ale pak již domácí vytvořili zámek a začali trestat nemilosrdně každou ztrátu míče Kelty brankami do Danovi svatině.ve 2.půli vytáhli domácí skore až na hrozivých 10:1-to bylo na ručník,pak neproměnili pencli(tu viděl snad jen rozhodčí)a polevili čehož sme využili ke snížení výsledku na 10:4,domácí měli top sestavu a mi unavenej team-takže výsledek docela ujde

Fc Lumos

7. prosince 2007 v 19:39 Zápasy
Fc Kelta-Fc Lumos 7:7 (4:4)
goly:Skot 2,Havlis 2,Náci 2,Zbyňa
sestava:Dráb,Skot,Jéňa,Zbyňa,Fík,Havlis,Náci

Hrál se rychlý a ůtočný futsal,škoda že jsme nevyhráli......
V 1.půli jsme se ujali vedení,ale pak sme hostům namazali zbytečně na goly a ti otočili na 2:4,ale eště po pěkných střelách Skota a Jirky jsme vyrovnali,na začátku 2.poločasu jsme zase otočili skore v náš prospěch 6:4,ale nebyli jsme schopni ho udržet,za stavu 7:6 mohl Fík rozhodnout,ale minul prázdnou branku,Lumos pak po naší chybě srovnal,v posledních minutách mohli strhnout výtězství obě mužstva na svou stranu,ale již se to nikomu nepodařilo,škoda mohli jsme mít větší naskok,takhle to bude asi boj o playoff až do posledního kola:-(,i přes obdržené branky byl oporou Dráb

AC Gong

6. prosince 2007 v 10:40 Zápasy
AC Gong ČB -Fc Kelta 6:1 (3:1)
gol:Hroní
hráli:Dan,Jéňa,Skot,Venca,Fík,Hroní,Mihy

Ve studené a špinavé hale nám chybělo několik střelců a v ůtoku to bylo znát při zakončování(šancí bylo dost!!!)a ani Šlamenda neměl svůj den a tak výsledek je jednoznačný pro domácí Gong