19. listopadu 2007 v 12:01 | Fík |  Zápasy
Jamaica-Kelta 5:3 (3:1)
goly:Mihy,Havlis,Hači
hráli:Dan,Jéňa,Fík,Bíbr,Skot,Hači,Havlis,Hroní,Mihy

V malé hale jsme začali dobře a měli převahu a ujali se postřele Mihyho vedení(letos sme ve všech 7zápasech vedli!!!!),ale pak domácí přidali na agresivitě a zaslouženě do půle otočili i díky naší střelecké nemohoucnosti a dobrým zákrokům svého golmana
Na začátku 2.poločasu jsme snížili Havlisem na 3:2,když tečoval Danův výhoz hlavou,ale pak nás jeden ůtočník Jamaiky povodil a do prázdné kasy zvýšil na 4:2.
Na tento gol odpověděl Hači střelou asi 7minut před koncem a začalo obléhání domácí klece,po golu volali hlavně šance Skota střela Fíka a velkou zásluhu měl i na výsledku rozhodčí kteří Protivínským odpustili řadu faulů,na poslední 2minuty šel do branky Fík,Skot na hrot a zkusili jsme vyrovnat-jak to bývá domácí zbrejku stanovili výsledek na 5:3.

Fc Remal

9. listopadu 2007 v 11:03 | Fík |  Zápasy
Fc Kelta-Fc Remal 6:3 (6:2)
hráli:Dráb,Fík,Jéňa,Skot,Zbyňa,Náci,Havlis,Hači,Pepča,
goly:Skot 2,Pepča,Náci,Hači,Havlík

hosté se snažili o nátlakovou hru,ale mi jsme vyráželi do brejků které jsme ůspěšně zakončovali,dokonce nám vyšel i signál po rohu to je co říct,hostům jsme dovolili skorovat až za stavu 5:0 a snad 5vteřin před půlí,kdy sme netakticky přišli o mičudu,ve druhé půli jsme si body hlídali a nebít tak lehkovážný při zakončování mohl být výsledek vyšší.ted jedem do Protivína tam to bude asi maso:-(

původně mělo být na zápas připraveno až 10hráčů
(kusů),ale různé nemoci a pracovní povinosti nám dovolili postavit 7statečných,kteří důležitý zápas zvládli.
Od začátku stále Kelta vedla a rozhodující údery si nechala na posledních 5minut,Hači strhl vedení na 3:2 a pak svými premiérovými goly(první start za Keltu) završil salouženou výhru(letos výhry jen na hřištích soupeřů) Mihy