24. února 2007 v 15:16 | Fík |  Zápasy
K-sport-Kelta 5:8 (2:5)
Goly:Hači3,Kody2,Melzi2,Pepa
Hráli:Dráb,Fík,Jeňa,Pepa,Venca,Hači,Melzi,Náci,Kody
V derby se domácí na začátku zapasu dopustili chyb které potrestal Melzi na 2:0 pak jsme inkasovali poprvé na 1:4 a na konci poločasu na 2:5.Ve druhé puli jsme nechali domácí snížit na 4:6 a trochu nám zatápěli,ale pak zauřadovalo duo Kody-Hači a dvěmi goly rozhodli zápas,v poslední minutě jsem krásně namazal Benešovi a ten uzavřel učet zapasu na 5:8.Snad i na další zapasy se sejdem v dobré sestavě a ještě nějaký body uhrajem.........

Kohouti ČB

11. února 2007 v 21:08 | Fík |  Zápasy
Kelta-Kohouti 5:5 (3:3)

Góly:3 Hroník, 2 Hampl

Hráli:Dráb,Jeňa,Pepa,Kody,Hroník,Havel

Kelta vedla již 3:0! Ale Kohouti do přestávky vyrovnali. Jeňa vsítil bohužel vteřinu po vypršení hrací doby na 6:5. no nic letos asi bez PLAY-OFF...

Gong ČB

11. února 2007 v 21:00 | Fík |  Zápasy
Gong-Kelta 4:3 (2:1)
Góly:2 Bíbr, Hroník
Hned od začátku jsme zalezli před Drába a snažili se hrát na brejky, domácí nám jich ale moc nedovolili. Ve druhé půli jsme 2x dotáhli na 2.2, 3:3.pak škoda že jéňa nedal na 4:3.Domácí nás potrestali 5 minut před koncem do rohu! Nechali jsme si dát blbé góly po standartkách, ale domácí měli hodně šancí.

Jamaica Protivín

11. února 2007 v 20:53 Zápasy
Kelta-Jamaica 4:8 (1:4)
Góly:Pepa,Fík,Melzi,Kody
Hráli:Dráb,Fík,Pepa,Jeňa,Melzi,Kody

Začali jsme pouze ve čtyřech hráčích. Pepa se seknul na cestě. Hosté na nás vletěli a vedli už 4:0, pak nás podcenili 2:4, 3:5, 4:6. Jenže ve druhé půli se zranil Pepa dohrávali jsme bez střídání. Protivín rozhodl 3 minuty před koncem 7:4 a v poslední vteřině ještě stačil Jeňa dát si vlastence 8:4.