góly: Kody3, Hory 2, Kami 2, Kubajz, Fík,Jéňa
Sestava: Dan, Jéňa, Fík, Kami, Kody, Hory, Kubajz
Skončili jsme na prvním místě před KMK Střepinou a Jatkami Pacov

25. prosince 2006 v 17:36 | Fík |  Zápasy
Tchibuk Písek 2:7 (0:2)
góly: Kody, Melzi
Hráli: Dráb, Fík, Jéňa, Pepa, Hory, Kody, Melzi, Náci, Hroník
Hosté ač neměli nikoho na střídání, tak nám udělili zasloužený výprask. "schovali" se na svou půli a vyráželi do smrtících brejků. Naše chyby jim taky pomohly, že si odvezli pěkného Ježíška.

Absolutteam

25. prosince 2006 v 17:34 | Fík |  Zápasy
Absolut team 6:12 (4:5)
góly: Hroník 3, Kody, Bíbr, Hory
hráli: Dan,Jéňa, Náci, Zbyňa, Kody, Hory, Hroník, Bíbr
Ve studené a špinavé hale měli domácí super vstup. Brzy vedli 4:0, ale Kelta do poločasu snížila na 5:4. Ve 2.půli se "povedlo" hostům během jednoho střídání dostat 3 góly a pro domácí s řadou třeti ligových hráčů nebyl problém zápas změnit v exhibici, i když jim pomohly chyby v obraně a špatný den Šlamendy v bráně.

K-sport JH ,,B"

8. prosince 2006 v 16:20 | Fík |  Zápasy
Kelta Sedlo-K-sport ,,B" 9:4 (1:1)
Góly:Kody-3,Náci-2,Hroník-2,Jéňa,Pepa
Hráli:Dráb,Kovy,Zbyňa,Jéňa,Pepa,Fík,Horyk,Kody,Náci,Hroník
Před 30 diváky se hrál rychlý zápas. Hosté se ujali vedení po rohu, ale Náci ještě po samostatné akci vyrovnal. na začátku druhé půle přišel tlak Kelty a ačalo to padat. 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3. Hosté pak už jen snížili na 6:4, ale my jsme hned odpověděli na 7:4, Káčko se hnalo do útoku a my stříleli góly. Zasloužená a jasná výhra.
Domácí nastřelili několikrát tyč a hosty podržel brankář.

TJ Borek

8. prosince 2006 v 16:15 | Fík |  Zápasy
TJ Borek-Kelta Sedlo 5:4 (1:4)
Góly:Horyk, Pepa, Náci, Kody
Hráli:Dráb, Fík, Kovy, Zbyňa, Bavor, Pepča, Náci, Hroník, Kody, Horyk.
Přijeli jsme tak akorát na začátek, ale vstup paráda. Horyk a Pepča po super narážečkách 2:0.
Domácí zabrali, snížili na 2:1, pak šťastně Náci 3:1 a kody brejku ,,bylo jich dost " 4:1. Ve druhé půli domácí zas přitlačili a před Drábem bylo pořádný horko. Borek snížil na 4:2, pak dvě tutovky Náciho. Domácí stáhli brankáře a ve 46-47 minutě vyrovnali na 4:4. Minutu před koncem střela a dorážka do prázdné brány Drába 5:4!!!
Domácí byi lepší, ale my jsme mohli rozhodnout šancemi z brejků, prt platný-zas bez bodů.